O Andy´s bistru

Andy´s je ideálním místem pro všechny bohémy, požitkáře a milovníky jídla a umění. 

Interiér bistra je inspirován pop-artovým umělcem Andy Warholem, hraje všemi barvami a vyzařuje pozitivní energií. 

„Chtít víc než černobílý život“
Team Andy's
pancakes

Reduce, reuse, recycle

Šetrnost k přírodě je pro nás samozřejmostí. V Andy’s věříme, že každý z nás může přispět k ochraně životního prostředí. Snažíme se minimalizovat naší ekologickou stopu, nabídku jídel obměňujeme dle sezónnosti použitých surovin, které odebíráme převážně od místních dodavatelů.

Feel the taste of food-art

Každý týden vás v Andy’s čeká nová nabídka snídaní a obědů. 

V nápojové nabídce najdete naší vynikající kávu, čaje,  nealkoholické nápoje, víno, prosecco a koktejly, fresh juices a smoothies, i vynikající pálenky, gin, rum a další… ☺

Šéfkuchař Dave

Po dokončení středoškolského studia dostal příležitost věnovat se profesní dráze, která byla jeho dlouhodobým snem – gastronomii. 

 

Kariéru odstartoval na pozici pomocného kuchaře v brněnské restauraci Balaboosta, kde se po dvou letech a mnoha zkušenostech vypracoval na pozici šéfkuchaře. Následně přijal pracovní nabídku v hostinci Slunečnice, kde působil na pozici šéfkuchaře 6 let. Kromě klasické práce v kuchyni se často podílel na organizaci a přípravě cateringu na různých společenských akcích. I přes náročnou práci v kuchyni zvládl úspěšně dokončit bakalářské studium v oboru Hotelnictví a gastronomie. 

Pracovitý, cílevědomý a spolehlivý s obrovským srdcem a smyslem pro humor, to je náš Dave! ☺ Vaření je jeho vášeň. Ve volném čase rád cestuje, plachtí, lyžuje, staví Lego a samozřejmě vaří pro své blízké.

Jeho nejoblíbenějším jídlem je řízek s bramborovým salátem.

Dave

Jak to u nás vypadá

Těšíme se na vaši návštěvu!
— Team Andy's